KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9509676
nr 950 9676
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Akvarell, Olga Semenova, kvinnor, signerad, motivet: 34x53
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:21:49
17/3 19:47:11